Оновлено
2019-01-18
12:17

                                                                      СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ

1.        Петришин Роман Іванович – перший проректор, професор – голова ради

2.        Фочук Петро Михайлович – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор – заступник голови ради

3.        Мельничук Степан Васильович  – ректор університету, професор

4.        Якубовська Наталія Олексіївна – вчений секретар, доцент

5.        Марусик Тамара Володимирівна – проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професор

6.        Марут Сільвія Георгіївна – проректор з економічних питань – головний бухгалтер

7.        Ангельський Олег Вячеславович – директор Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професор

8.        Балух Василь Олексійович – декан філософсько-теологічного факультету, професор, член-кореспондент АПН України

9.        Білоскурський Руслан Романович – декан економічного факультету, доцент

10.    Бунчук Борис Іванович – декан філологічного факультету, професор

11.    Добржанський Олександр Володимирович – декан факультету історії, політології та міжнародних відносин, професор

12.    Зварич Ігор Михайлович – декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, професор

13.    Зорій Ярослав Богданович – декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент

14.    Марич Максим Григорович  – декан факультету фінансів, підприємництва та обліку

15.    Марченко Михайло Маркович – директор Інституту біології, хімії та біоресурсів, професор

16.    Осовська Ірина Миколаївна – декан факультету іноземних мов, професор

17.    Пацурківський Петро Станіславович – декан юридичного факультету, професор

18.    Руденко Валерій Петрович – декан географічного факультету, професор

19.    Фодчук Ігор Михайлович – декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, професор.

20.    Черевко Ігор Михайлович – декан факультету математики та інформатики, професор

21.    Собчук Олександр Васильович – директор коледжу ЧНУ, доцент

22.    Антофійчук Володимир Іванович – завідувач кафедри української літератури, професор

23.    Бігун Ярослав Йосипович – завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, професор

24.    Волков Роман Анатолійович – завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, професор

25.    Гаврилюк Руслана Олександрівна – завідувач кафедри публічного права, доцент

26.    Галушка Зоя Іванівна – завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, професор

27.    Городецький Василь Васильович – завідувач кафедри алгебри та інформатики, професор

28.    Григорків Василь Степанович – завідувач кафедри економіко-математичного моделювання, професор

29.    Єсипенко Надія Григорівна – завідувач кафедри англійської мови, професор

30.    Зибарева Оксана Василівна – завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доцент

31.    Кілінська Клавдія Йосифівна – завідувач кафедри соціальної географії та рекреаційного природокористування, професор

32.    Крамар Валерій Максимович – завідувач кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, професор

33.    Круглашов Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління, професор

34.    Круль Володимир Петрович – завідувач кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії, професор

35.    Кушнерик Володимир Іванович – завідувач кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, професор

36.    Лабінська Богдана Ігорівна – завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів, професор

37.    Лопатинський Юрій Михайлович – завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом, професор

38.    Макар Юрій Іванович – завідувач кафедри міжнародних відносин, професор

39.    Мар’янчук Павло Дмитрович – завідувач кафедри електроніки і енергетики, професор

40.    Меленко Сергій Гаврилович – завідувач кафедри європейського права та порівняльного правознавства, професор

41.    Мосейчук Юрій Юрійович – завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доцент

42.    Наконечний Ігор Юрійович  – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, асистент

43.    Остапов Сергій Едуардович – завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем, професор

44.    Політанський Леонід Францович – завідувач кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки, професор

45.    Радчук Валентина Миколаївна – завідувач кафедри практичної психології, доцент

46.    Рупташ Ольга Василівна – завідувач кафедри філософії, доцент

47.    Скаб Мар’ян Стефанович – завідувач кафедри історії та культури української мови, професор

48.    Ушенко Олександр Григорович – завідувач кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, професор

49.    Чорней Ілля Ілліч – завідувач кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства, професор

50.    Новіков Сергій Миколайович – в.о. завідувача кафедри будівництва, доцент

51.    Боднарук Микола Іванович – голова профкому університету, доцент

52.    Гарабажів Ярослав Дмитрович – начальник навчального відділу

53.    Луканюк Сергій Михайлович – начальник відділу міжнародних зв’язків

54.    Яценюк Наталя Михайлівна – начальник відділу кадрів

55.    Бакай Василь Васильович – директор видавництва «Рута»

56.    Зушман Михайло Богданович – директор наукової бібліотеки ЧНУ, доцент

57.    Іванчук Марія Георгіївна – професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти

58.    Білокрила Ольга Яковлівна – завідувач навчально-методичного кабінету коледжу ЧНУ

59.    Гетьманцева Ніна Дмитрівна – професор кафедри приватного права, доцент

60.    Дерев’янчук Микола Ярославович – заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу

61.    Федірчик Тетяна Дмитрівна – професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти

62.    Петращак Оксана Олександрівна – доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

63.    Кіндзерський Віталій Володимирович – голова профкому первинної профспілкової організації студентів 

64.    Крижановський Володимир Петрович – студент 4-го курсу факультету математики та інформатики, голова студентського парламенту

65.    Виксюк Василь Михайлович – студент 4-го курсу географічного факультету

66.    Винниченко Ольга Дмитрівна – студентка першого року за ступенем «Магістр» факультету фізичної культури та здоров’я людини

67.    Гаврилюк Міхаела Михайлівна – студентка 3-го курсу факультету математики та інформатики

68.    Мельник Богдан Любомирович – студент першого року за ступенем «Магістр» факультету фінансів, підприємництва та обліку

69.    Цілюк Володимир Валентинович – студент 4-го курсу факультету іноземних мов

Ваші зауваження, запитання та пропозиції:webmaster^ґ‰И@E®‹chnu.edu.ua
 © 1999-2014 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Програмування: Крамар А.В.