Оновлено
2019-09-20
09:36

КОМІСІЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ЧНУ:

Комісія з питань академічної доброчесності, правових засад діяльності та регламенту

Положення - завантажити 

  1. Пацурківський Петро Станіславович – декан юридичного факультету, професор – голова комісії.
  2. Марченко Михайло Маркович – директор Інституту біології, хімії та біоресурсів, професор – заступник голови комісії.
  3. Яценюк Наталя Михайлівна – начальник відділу кадрів – секретар комісії.
  4. Руденко Валерій Петрович – декан географічного факультету, професор.
  5. Скаб Мар’ян Стефанович – завідувач кафедри історії та культури української мови, професор.
  6. Григорків Василь Степановича – завідувач кафедри економіко-математичного моделювання, професор.

 

 

Комісія з навчально-методичної роботи

 

Положення - завантажити

  1. Добржанський Олександр Володимирович – декан факультету історії, політології та міжнародних відносин, професор – голова комісії.
  2. Фодчук Ігор Михайлович – декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, професор – заступник голови комісії.
  3. Федірчик Тетяна Дмитрівна – професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти – секретар комісії.
  4. Білоскурський Руслан Романович – декан економічного факультету, доцент
  5. Собчук Олександр Васильович – директор коледжу ЧНУ, доцент.
  6. Мосейчук Юрій Юрійович – завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професор.
  7. Іванчук Марія Георгіївна – професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професор.

Звіт комісії з навчально-методичної роботи

Комісія з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності

 Положення - завантажити

  1. Ангельський Олег Вячеславович – директора Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, професор – голова комісії.
  2. Черевко Ігор Михайлович – декан факультету математики та інформатики, професор – заступник голови комісії.
  3. Осовська Ірина Миколаївна – декан факультету іноземних мов, професор – секретар комісії.
  4. Волков Роман Анатолійович – завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології, професор.
  5. Крамар Валерій Максимович – завідувач кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики, професор.
  6. Лопатинський Юрій Михайлович – завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом, професор.

 

Комісія з фінансово-економічної та господарської роботи

Положення - завантажити 

  1. Ушенко Олександр Григорович – завідувач кафедри оптики і видавничо-поліграфічної справи, професор – голова комісії.
  2. Марич Максим Григорович – декан факультету фінансів, підприємництва та обліку – заступник голови комісії.
  3. Галушка Зоя Іванівна – завідувач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, професор – секретар комісії.
  4. Гетьманцева Ніна Дмитрівна – професор кафедри приватного права, доцент.
  5. Гаврилюк Руслана Олександрівна – завідувач кафедри публічного права, доцент.
  6. Зибарева Оксана Василівна – завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доцент.

 

Звіт комісії з фінансово-економічної та господарської роботи

Комісія з гуманітарної та соціальної роботи

Положення - завантажити

  1. Радчук Валентина Миколаївна – завідувач кафедри практичної психології, доцент – голова комісії.
  2. Кілінська Клавдія Йосифівна – завідувач кафедри соціальної географії та рекреаційного природокористування, професор – заступник голови комісії.
  3. Зварич Ігор Михайлович – декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, професор.
  4. Зорій Ярослав Богданович – декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доцент.
  5. Круглашов Анатолій Миколайович – завідувач кафедри політології та державного управління, професор.

 

Комісія з інформаційної та медійної діяльності

Положення - завантажити

  1. Бунчук Борис Іванович – декан філологічного факультету, професор – голова комісії.
  2. Бігун Ярослав Йосипович – завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, професор – заступник голови комісії.
  3. Кіндзерський Віталій Володимирович – голова профкому первинної профспілкової організації студентів – секретар комісії.
  4. Бакай Василь Васильович – директор видавництва «Рута».
  5. Кушнерик Володимир Іванович – завідувач кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, професор.
  6. Остапов Сергій Едуардович – завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем, професор.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції:webmasterмМ©N@mчёLTchnu.edu.ua
 © 1999-2014 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Програмування: Крамар А.В.